Політика

Ситуація з примусом до вакцинації і дискримінацією більшості українців остаточно розставила всі крапки над "і" в питанні хто нам ворог. Ворогами українського народу є всі можновладці, які запроваджували утиски наших прав і свобод, всі ЗМІ, які це виправдовували, всі партії та політики, які не виступили проти цього, а головне — всі олігархічні та закордонні господарі продажних антинародних ЗМІ та політиків.

Наша мета — повне знищення продажної журналістики та продажного політикуму. Це можливо здійснити лиш шляхом повної заміни політичної еліти. В цьому нам не обійтись без потужної організації. Досвід Революції Гідності показує нам, що мало просто скинути злочинну владу. Тоді замість регіонала Януковича, який втік в Ростов, куплені ЗМІ підсунули телеглядачам співзасновника Партії Регіонів Порошенка. Це сталося тому що справжні революціонери не мали на той момент потужної політичної партії, здатної стати владою.

Щоб стати владою, ми повинні не просто говорити що нинішня влада погана. Ми маємо знати, хто по нашому приході до влади стане президентом, хто буде міністрами та депутатами Верховної Ради, хто буде представляти владу на місцях. Підготувати потрібну кадрову базу можливо лиш в процесі побудови політичної партії. Цей процес займе не один рік, але є єдиним можливим виходом з ситуації, в якій ми опинились. Український народ не мав готової взяти владу проукраїнської політичної партії на момент Революції Гідності і це дало змогу шахраям на штиб Порошенка звести її нанівець. Український народ не має готової взяти владу проукраїнської політичної партії зараз, і це дає змогу ворогам безкарно придушувати права і свободи десятків мільйонів українців.

Нашій владі з-за кордону дана вказівка за будь-яку ціну заколоти українців вакцинами. Влада боялась би йти проти волі більшості якби знала, що це виведе маси на майдани з вимогою дострокових перевиборів Президента та Верховної Ради, на яких переможе потужна проукраїнська партія. Але, поки такої партії ще нема, навіть мільйонних протестів влада боятись не буде. Це показують приклади Австрії, Австралії, Канади та інших "демократичних" країн. Там мільйони протестують проти примусу до вакцинації, але влада в кращому разі йде лиш на дрібні поступки. Причина проста: аполітичних протестів, якими б масовими вони не були, влада не боїться.

23 жовтня 2021, в день коли в Сумах почали вимагати “сертифікати вакцинації” в магазинах та міжміському транспорті, ми вивели під 200 людей на сумський Майдан Незалежності на протест. На жаль, ми змогли це зробити тільки в Сумах. Якби в нас на той момент вже була потужна політична партія, ми б по всій країні вивели українців на масові протести, і замість жалюгідних прохань піти на поступки та скасувати примус до вакцинації, ми б одразу поставили вимогу дострокової відставки Президента та розпуску Верховної Ради з достроковими перевиборами, які б ми виграли. Але, на жаль, ми ще не були готові до цього.

Ми не є політичним проектом якогось олігарха або зовнішньої сили, тому ми не можемо одразу купити ЗМІ та білборди. Ми не можемо одразу купити 10 тисяч підписів в 2/3 областей України і заплатити 300 тисяч грн, необхідних для офіційної реєстрації партії. Тому в реєстрах нас поки що не шукайте.

Зараз ми, в міру своїх сил та можливостей, активно ведемо боротьбу проти примусу до вакцинації. Не тільки онлайн, а ще й офлайн (в Сумах). Паралельно з цим ведемо онлайн-агітацію в соцмережах та розробляємо наш сайт.

Якщо ви хочете приєднатись до нашої боротьби — пишіть в Телеграм-чати місцевих осередків УТП або голові УТП в приват.

Суми телеграм чат: https://t.me/ukrtp_sumy
Київ телеграм чат: https://t.me/ukrtp_kyiv
Рівне телеграм чат: https://t.me/ukrtp_rivne

Голова УТП Гліб Положій в телеграм: https://t.me/ukrtexnokrat