Статті

Екраноракетоплан: дорога на орбіту

Що спільного у річкової баржі та космічної ракети? Що таке екраноплан та ракетоплан? Які таємниці ховає Чорне море?

Українська технократична партія пропонує використати водень, отриманий з розкладення чорноморського сірководню, для заправки екраноракетопланів, здатних злітати на орбіту з поверхні води без космодромів та навіть аеродромів. Екраноракетоплани можуть мати небачені для ракет і літаків розміри, співрозмірні з морськими кораблями, і виводити на орбіту тисячі тонн за раз, будучи повністю багаторазовими. Водночас, можуть бути і маленькі екраноракетоплани, здатні злітати з озер та річок і виводити на орбіту мікросупутники, а в разі ядерної війни - доставляти ворогам ядерні заряди.

Українська нація має унікальні потенційні переваги в засвоєнні космосу. Головне - скористатись ними, а не змарнувати!

Екраноракетоплан: дорога на орбіту (PDF)

Реактори на швидких нейтронах: енергія та зброя на тисячі років вперед

Реактори на швидких нейтронах можуть дати Україні енергію та зброю на тисячі років вперед. Це технологія подвійного призначення: генеруючи енергію, реактор ще й виробляє плутоній з природного урану. Плутоній, який згодиться і для подальшої заправки реакторів, і для атомних бомб.

Україна зможе повністю перейти на ядерну енергію, позбувшись залежності від будь-яких імпортних енергоресурсів. Україна зможе утримувати сотні а то й більше ядерних зарядів, які будуть беззаперечним аргументом в будь-яких зовнішньополітичних суперечках.

Українці мають нарешті дізнатись про реактори на швидких нейтронах. Стаття написана не лише для фізиків-ядерників, а й для будь-якої розумної людини яка вміє читати українською мовою.

Реактори на швидких нейтронах: енергія та зброя на тисячі років вперед (PDF)

Українська колія: 1520 мм чи 1435 мм?

Прем’єр-міністр Шмигаль анонсував перешивку українських колій з 1520 мм на 1435 мм. Ми, українські технократи, різко проти цього.

Подробиці в наступному файлі:Про 1520 мм та 1435 мм (PDF)

Наше відео про залізницю: https://t.me/ukrtp/453

COVID-19: кому вигідно?

Коронавіруси та хвороби, які вони викликають, з весни 2020 перестали бути питанням однієї лиш медицини як науки. Туди втрутились шалені гроші та велика політика на найвищому рівні. Ольга Голубовська, Надія Жолобак, Євген Дубровський та інші фахівці (епідеміологи, вірусологи, інфекціоністи) прямим текстом критикують залякування людей ковідом, штучне навіювання паніки, брехливу пропаганду та примус до вакцинації. Ольга Голубовська, провідний лікар-інфекціоніст країни, розповідає багато цікавинок в численних інтерв'ю:

- Обурюється примусом до вакцинації тих, хто вже перехворів ковідом і вакцинацією на вокзалах.
- Різко критикує Уляну Супрун та її медреформу. Якби не ковід — "реформатори-оптимізатори" знищили б купу інфекційних стаціонарів, які зараз стали в пригоді і не дають медичній системі впасти в колапс.
- Водночас, хвалить нашу медицину в порівнянні з західною. На Заході гарна медицина, але не для всіх, а лише для 25-30% з дорогими страховками.
- Лікарняних ліжок в інфекційних стаціонарах в Україні на душу населення в 2-3 рази більше, ніж в Італії та США, і саме тому в тих країнах був колапс медицини при першій хвилі ковіду, а в Україні не було.
- Українська система охорони здоров'я формувалась в умовах війн та революцій і розрахована на катастрофічні епідемії, в яких масовість лікування важливіша за якість.
- Лікарям суворо забороняється відступати від протоколів лікування спущених "згори", зокрема з ВООЗ.
- Було багато смертей від ковіду тому що лікарям забороняли вводити не передбачені протоколами ліки.
- Були випадки коли на свій страх і ризик відступали від протоколів і успішно виліковували пацієнтів, а через деякий час ті ж самі ліки і методики потрапляли в протоколи від ВООЗ.
- ВООЗ зреагувала на початку пандемії явно неадекватно.
- Фахівцям, які говорять речі, які суперечать пропаганді, поступають погрози.
- Фахівці стають жертвами цензури.
- Довести штучність чи природність вірусу лабораторними методами практично нереально.
- Критика пов'язаної з ковідом політики влади та міжнародних організацій (таких як ВООЗ) лунає з вуст експертів не лише українського а й світового рівня. За це вони отримують прямі погрози собі та своїм сім'ям і цензуруються в провідних ЗМІ та соцмережах.
- В цій "ковідній" історії медицини як науки лиш 20%, решта 80% - чиста політика.

Отже, ми повинні розглянути ковід з тієї точки зору, з якої фахівці-медики його не розглядають. А саме — з точки зору політики та економіки.

Основні гравці, які виграли від ковідної істерики та її наслідків — Китай та глобальний олігархат. В Китаї весною 2020 аж надто швидко "перемогли" вірус власного виробництва. "Перемогли", тобто сказали в офіційній статистиці та підконтрольних ЗМІ, що епідемії ковіду "не стало". Китайські робітники повернулись на роботу завойовувати ринки, поки українська економіка паралізована локдаунами. Китайські школярі та студенти повернулись в навчальні заклади вчитись, поки їхні українські однолітки роками сидять на дистанційному "навчанні". Китайська влада отримала ідеальний привід ще більше посилити тоталітаризм з контролем над громадянами. Якби вірусу, який викликає ковід, не було - китайській владі варто було б його штучно вивести, що, скоріш за все, й сталося. В Ухані, де почалався ковід, є потужний інститут вірусології.

Глобалістський олігархат теж виграв від ковіду. Це стосується далеко не тільки фармацевтичних гігантів. В першу чергу від локдаунів виграв онлайн-олігархат. Люди, закриті по своїм хатам, стали набагато більше гуглити, дивитись Ютуб, сидіти в Фейсбуку, купувати цифровий контент на Нетфліксі, а головне - замість традиційних магазинів отоварюватись на Амазоні. Не дивно, що Фейсбук та Гугл (який володіє і Ютубом) нещадно цензурують "ковід-дисидентів". Не дивно, що в провідній газеті Washington Post (яка належить Безосу, власнику Амазону) ведеться завзята пропаганда всього що пов'язане з ковідом саме у вигідному глобалістам світлі. Не просто так Уханський інститут вірусології спрвпрацював з певними колами в США. Підозрюють, що вірус з нього втік випадково. Ми ж візьмемо на себе сміливість висловити найбільш ймовірну версію, про яку чомусь мало хто говорить: вірус створили штучно і свідомо, щоб спричинити потрібні Китаю та олігархам-глобалістам політико-економічні наслідки!

Український олігархат не настільки потужний щоб влаштувати істерику світового рівня, але шанс використати ковід в своїх інтересах він не впустив. Коли базари закривають, олігархічні супермаркети продовжують працювати. Коли комунальний громадський транспорт працює з обмеженнями, маршрутки та таксі без обмежень заробляють гроші. Всюди прослідковуються комерційні інтереси олігархів, які збагачуються за рахунок занепаду дрібного та середнього бізнесу. Також слід врахувати, що українські олігархи люблять тримати крадені в Україні гроші в підконтрольних олігархам-глобалістам офшорах, тому вони не можуть не підтримувати глобалістську політику по ковіду.

Водночас, економічні наслідки ковіду не так страшні як політичні. За останні роки ми побачили як "демократи" в демократичних країнах ввели справжній тоталітаризм в дусі фашистів та більшовиків. Не стала винятком і Україна. Гарантовані Конституцією права і свободи стали привілеями, які влада кому хоче дає і в кого хоче забирає. З кожним днем ми, разом з рештою світу, наближаємось до концтабору. Люди привчаються отримувати блага цивілізації за "сертифікатами вакцинації" і колотись все новими і новими дозами тільки тому що влада сказала колотись.

Втім, є й гарні новини. Надто нав'язлива турбота про здоров'я з боку пройдисвітів та шахраїв, які дорвались до влади, викликає в українців інстинктивну підозру, що щось тут не так. Прискорити вакцинацію владі вдалось лиш за рахунок безпрецедентних утисків гарантованих Конституцією прав і свобод громадян. Багато хто вакцинується виключно тому що змусили на роботі. Доходить до того, що змушують вакцинуватись людей, які щойно перехворіли тим самим ковідом і повертаються на роботу, чим відверто обурюються лікарі-інфекціоністи (наприклад, Ольга Голубовська та Євген Дубровський).

Це не сприяє довірі до влади, зате сприяє корупції. Люди масово купують довідки про вакцинацію. На цьому моменті важливо зазначити наше ставлення до корупції. Ми не вважаємо її абсолютним злом. Якщо українців, які не довіряють вакцинам, влада під страхом утисків змушує вакцинуватись, вибір в них невеликий: капітулювати (вакцинуватись), купити довідку або стати на шлях боротьби. Найкращим вибором ми вважаємо відкриту боротьбу в наших рядах. Але між капітуляцією та купівлею довідки буде значно краще якщо людина таки купить довідку. Тим, хто вважає таку точку зору "аморальною", ми можемо сказати одне: якби людей взагалі не примушували до вакцинації, якби не було "сертифікатів вакцинації" і вимоги вакцинуватись на роботі - люди б не купували довідки. А поки це все є — люди правильно роблять, що у відповідь на примус масово обманюють злочинців при владі. Єдине за що ми могли б засудити тих хто купив довідку, так це за те, що вони не борються відкрито. Але, на жаль, не в усіх є на це наснага, бажання та можливість. Ми це теж можемо зрозуміти, важливо лиш щоб ці люди почули нас і стали бодай нашими прихильниками.

Найвідвертіше антинародну сутність влади показує те, що вона пообіцяла МВФ вакцинувати 17 млн українців до кінця 2021. Після цього стає очевидно, що нинішній український політичний клас обслуговує інтереси закордонних господарів за рахунок інтересів українського народу.

В Сумах, як і в цілому по Україні, жодна політична сила не виступила проти примусу до вакцинації. Лиш ми зробили це і почали збирати людей на Майдані. Записи в реєстрі не дали наснаги ані владним, ані опозиційним партіям виступити за конституційні права і свободи переважної більшості українців. Лиш ми, ще не маючи запису в реєстрі, спромоглися на це!

Якби Українська технократична партія сьогодні прийшла до влади, в першу чергу ми б всюди скасували будь-які перевірки “сертифікатів вакцинації”, зокрема на роботі, при отриманні товарів та послуг, в транспорті. Ми б повністю усунули ситуацію, при якій вакцинація з медичної процедури перетворилась на “перепустку”. Ми б протягом тижня скасували всі локдауни і відправили студентів та школярів вчитись, а робітників — працювати на підприємствах так, як це було до березня 2020. Не так страшна смерть 100 тисяч від ковіду за два роки, як колосальний удар по освіті, науці, економіці, а головне — правам людини, нанесений продиктованими ззовні руйнівними “протиепідемічними” мірами. В нас поруч є приклади Білорусі та Швеції, в яких попри відсутність локдаунів епідемія не викосила мільйони людей.

Наступним нашим кроком стане детальне дослідження дій минулої влади та особливо ВООЗ на предмет злого задуму. Скепсис Голубовської та інших медиків щодо дій ВООЗ та протоколів лікування, спущених звідти, стане предметами кримінальних розслідувань: не виключено, що лікування ковіду штучно зробили неефективним, щоб підвищити смертність та подати вакцинацію як єдиний вихід. Нами будуть скасовані всі законодавчі норми, які звільняють виробників вакцин від відповідальності за будь-які наслідки вакцинації. Буде детально досліджено склад вакцин. Будуть ретельно досліджені випадки смертей та тяжких наслідків від вакцинації. Не оминемо ми увагою і минулі ініціативи ВООЗ, такі як скандальна позачергова вакцинація від кору та краснухи української молоді в 2008 році. Буде розглянуто питання визнання ВООЗ організованим злочинним угрупуванням. Місцеві злочинці теж не залишаться без покарання. Кожен вакцинований співробітник зможе, надавши докази (відео, накази ітп) та сертифікат вакцинації, поскаржитись, що вакцинувався не добровільно, а під примусом начальства. Покарання буде особливо суворим, якщо примус був власною ініціативою начальника, а не вимушеним, за наказом згори.

Водночас, буде гарантоване збереження та розвиток української медицини, орієнтованої на катастрофічні епідемії, як зазначалося вище зі слів Голубовської. Ми не підемо “західним” шляхом страхової медицини та “оптимізації” (закриття) лікарень та стаціонарів. Буде згорнута згубна медреформа. Подальший розвиток медицини і боротьба з ковідом будуть керуватись українськими фахівцями, а не імпортними супрунятами-реформаторами та шахраями з-за кордону.

Втім, навіть при найкращій в світі медицині смерті неминучі. Це може бути як ковід, так і рак, серцево-судинні та інші смертельні з точки зору сучасної медицини випадки. В таких випадках в помираючих людей нема часу чекати технологій майбутнього, здатних їх вилікувати. Їм потрібен порятунок вже сьогодні. Він описаний в Ідеологічних засадах української технократії, розділ 2.4.